LED Tri-доказ <br /> / пареа пропушта светлината
LED Tri-доказ
/ пареа пропушта светлината
Линеарни Висока Bay светлината
Линеарни Висока Bay светлината
Производство и <br /> Магацински осветлување
Производство и
Магацински осветлување
Спортски стадион осветлување
Спортски стадион осветлување
Се регулира со потенциометар и може да се конфигурира <br /> Комерцијални осветлување
Се регулира со потенциометар и може да се конфигурира
комерцијални осветлување

Abest осветлување, најдобро светло ЗА ВАС

 • R & D тим

  10 луѓе имаат над 11 години искуство, обезбедување на клиенти со високо-квалитетни LED осветлување решенија
 • DIALUX СИМУЛАЦИЈА

  Слободен DIALux симулација професионално и да ги набљудува сите официјални прописи со нашите осветлување техничари
 • OEM / ODM

  Имаме искуство, способност, и R & D ресурси да се направи интеграција на OEM / ODM блескав успех
 • СЕРТИФИКАТИ

  TUV, ДСА, UL & CUL, DLC v4.2, CB, FCC, C-Селектирај, CE, RoHS, ISO9001: 2015
 • По-продажба на услуги

  Краток увод време 7-25 работни дена, брз одговор во рок од 1 час, 5 години гаранција
Повеќе
-->