LED Tri-provë <br /> / Vapor-shtrënguar Lehta
LED Tri-provë
/ avullit të ngjeshur të Lehta
Linear High Bay Lehta
Linear High Bay Lehta
Prodhim & <br /> Magazina Ndriçimi
Prodhim &
Magazina Ndriçimi
Sports Stadium Lighting
Sports Stadium Lighting
Dimmable & sintonueshëm <br /> Lighting Commercial
Dimmable & sintonueshëm
Lighting Commercial

Abest Lighting, A BEST LEHTA PËR JU

 • R & D

  10 njerëzit kanë mbi 11 përvojë yrs, duke siguruar konsumatorët me zgjidhje të ndriçimit të kualitetit të lartë LED
 • DIALUX SIMULIMI

  Pa pagesë DIALux simulim në mënyrë profesionale dhe të respektojë të gjitha rregullat zyrtare me teknikëve tanë ndriçimit
 • OEM / ODM

  Ne kemi përvojë, aftësi, dhe R & D burimet e për ta bërë integrimin OEM / ODM një sukses me ngjyra të ndezura
 • CERTIFIKATAT

  TUV, MSA, UL dhe kultura, DLC v4.2, CB, FCC, C-Tick, CE, RoHS, ISO9001: 2015
 • PAS SHERBIMIT TE SHITJES

  Shkurtër të çojë kohë 7-25 ditë pune, përgjigje të shpejtë brenda 1 ore, 5 vjet garanci
më shumë