A2106 Linear High Bay

A2102 LED Linear High Bay është bërë e rëndë anodized, alumini extruded kështu që ajo mund të trajtojë çdo gjë që ju mund të shpërndaj. Të zhduket imët-engineered instalime të ngrohjes dhe mban LEDs brenda ftohtë dhe të djathtë për vite dhe vite.

përdorur gjerësisht në aeroport, Auto Përfaqësitë, arsim, shëndetësi, Shpërndarjes, gjimnazet, Industriale dhe Depo, Zbavitje dhe vende publike.

Product Display

PARAMETRI

SHKARKO

Product Tags

ndërtim

dimension 2ft, 3ft, 4ft, 5ft
strehim Aircraft alumini
finish Silver (standard), White, Black
rritje Sipërfaqe mali kllapa (standard), mur malin dhe vendos pezullimin fakultative
mbulesë lente
IP Rating IP65
IK IK10

ELEKTRIKE

Watts në dispozicion 80W, 120W, 150W, 200W
Tensionet input AC100-277V standarde 50 / 60Hz
Power Faktori > 0.95
THD <15%

OPTICAL & PERFORMANCE

LED Chips LM80 / 2835 Led Chips
Luminous Efikasiteti 120/140/160 MM / W
Lumen Output 10400 ~ 30000LM
CCT 3000/4000/5000/6000 / 6500K
CRI > 80
rreze Angles 120 °

OPSIONE

dimming 0-10V | Dali dimming
funksion Microwave Sensor | urgjencë
Tensionet input AC200 ~ 240V

i përgjithshëm

ndriçim ndriçim edhe; Non-llamburit
jetëgjatësi 50,000HRS
garanci 5 vite
Temp Operative -20 ° C ~ + 45 ° C
Storage Temp -30 ° C ~ + 70 ° C
Certifikatat UL, DLC, CE, RoHS

parametër

Numri i modelit. wattage tension CCT lumens dimension
A2106-600-80W 80W AC100-240V 3000 ~ 6500K 10400 / 12000LM 600 * 140 * 55 MM
A2106-900-120W 120W AC100-240V 3000 ~ 6500K 15600 / 18000LM 900 * 140 * 55 MM
A2106-1200-150W 150W AC100-240V 3000 ~ 6500K 19500 / 22500LM 1200 * 140 * 55 MM
A2106-1500-200W 200W AC100-240V 3000 ~ 6500K 26000 / 30000LM 1500 * 140 * 55 MM

photometrics

2106

SPECIFIKIMET TEKNIKE

strehim Aircraft alumini
finish argjend
rritje Sipërfaqe mali kllapa
mbulesë lente

SPECIFIKIMET ELEKTRIKE

LED Engine High Quality 3030 Chips
Watts në dispozicion 80W, 120W, 150W, 200W
Power Faktori > 0.95
Temperatura Ambient -20 ° C ~ + 50 ° C
Tensionet në dispozicion AC100-277V standarde 50 / 60Hz, AC277-480V 50 / 60Hz në dispozicion

Optike dhe PERFORMANCE SPECIFIKIMET

Lumen Output 80W: 10400lm | 120W: 15600lm | 150W: 19500lm | 200W: 26000lm
IP Rating IP65
rreze Angles 60 ° 90 °
CRI > 80
efikasitet 130 ± 5% lm / w
CCT 3000 ~ 6500K
Certifikatat UL / cUL (E485380) DLC v4.2 premium

OPSIONE

ngjyra e trupit E Bardhë e zezë
CRI > 90
UGR <19
funksion 1-10V | Dali | Mikrovalë sensor & Photocell | urgjencë
tension AC277-480V 50 / 60Hz
instalim Pezullimi, mur malin

PËRPARËSITË

ndriçim ndriçim edhe; Non-llamburit
mbulesë mbrojtja UV
kosto kosto efektive
IP Rating IP65
shofer MeanWell ose Inventronics shofer, pa dridhje
garanci 5 vjet garanci
instalim Lehtë për të instaluar, të fortë dhe të shpejtë

DIMENSION

wattage Gjatësia (mm) Gjerësia (mm) Lartësia (mm)
80W 600 140 55
120W 900 140 55
150W 1200 140 55
200W 1500 140 55

a2001-dim-01

PAKETIMI INFO

Produkt NW / pc GW / Ctn Qty / Ctn CTN Size (mm)
0.6m / 2ft 4kg 9 kg 2pcs 660 * 210 * 300
0.9m / 3ft 5 kg 11 kg 2pcs 960 * 210 * 300
1.2 / 4ft 6.5kg 14kg 2pcs 1260 * 210 * 300
1.5 / 5ft 7.5 kg 16kg 2pcs 1560 * 210 * 300

a2001-dim-02

PHOTOMETRICS

a2001-24g-metrics-01 a2001-24g-metrics-02

PRODUCT Code Generator

Zgjidhni preferencat tuaja konfigurimit më poshtë për të gjeneruar kodin e produktit tuaj.

A2106 - 1500 - 200W - EM - Funksioni Emergency
seri Gjatësia (mm) wattage Opsione
A2106 600 80W NM - Standard
900 120W ND - 1-10V Dimming
1200 150W DA - Dali Dimming
1500 200W

Duke pritur për update, ............... ..