Zgjuar Lighting - Abest Lighting Co., Ltd
zgjuar Lighting

Drita është një pjesë e domosdoshme dhe e rëndësishme e jetës sonë, të tilla si shtëpi, industriale, zyra, dhe të biznesit, etj Abestled dritat e zgjuar janë të përshtatshme për ndriçim hapësira me kontrollin pa tel. Është në dispozicion për Mobile App mund të përdoret për të kontrolluar dritat tuaja. Kjo ju lejon të kthehet dritat / e, dim lart / poshtë për të ndryshuar rehatshme dritë sa ju nevojitet.
Ndryshojë një dhomë e humor, të ngrohtë dhe të rehatshëm ndriçim, ajo e bërë përdorimin e ndriçimit të përgjithshme me teknologji të zgjuar. Abestled krijon më mirë duke qenë ndjenja në shtëpi.

smart1

Abestled dritat ndihmojë për të krijuar një atmosferë relaksuese për konsumatorët rreth një dyqan dhe ekranit mallin për efekt më të mirë, edhe një modul zgjuar ngulitur për të kursyer më shumë energji.

Operuar dritat besueshme dhe në mënyrë ideale të udhëhequr mund të rritur përqendrimin, eliminuar gabimet dhe përmirësimin e efikasitetit në një fabrikë, ajo ' pjesë sa kyç për industriale, një prodhim të tillë fabrikë, fermë blegtorale, prodhimin e ushqimit dhe më shumë.

a2001-24g-list

A2001 2.4G Tri-provë Lehta

a2802-list

A2802 2.4G Dimmable dhe CCT Adjustable Panel Dritë

a2901-list

A2901 2.4G Dimmable dhe CCT Adjustable Lehta Linear

a2803-list

LED dritë udhë


1.Smart Lighting në menaxhimin e ndërtimit

Si një sistem kontrolli ndriçimit, kur menaxhimin e një ndërtesë 'Lighting me rrjetë në pëllëmbë tuaj - dorë-mbajtur smart-telefon ose në fund PC tuaj. Operativ wireless është e lehtë, vizuale, të qëndrueshme, të përshtatshëm dhe më të kursimit të energjisë. ndriçim themelor të punës është e nevojshme për vendin e punës. Më e rëndësishme është për të krijuar një ambient të rehatshëm për të rritur efikasitetin e punëtorit, redukton lodhjen e syve dhe dhimbje koke.


2.Bluetooth Mesh Kontrollit

Abestled ndriçim të largët është një Bluetooth sistem i zgjuar ndriçim Mesh kontrollit. Sistemi ju lejon të besim dhe të shpejt të përfunduar punën dhe të lëvizin për në një tjetër me të lehtë për të instaluar zgjidhje pa tel kontrollit të ndriçimit. Është lehtësinë e instalimit, nuk ka telat e nevojshme, lehtësinë e operacionit, njohurive të specializuara nuk ka dhe aftësi të nevojshme. Platforma Wireless kontrollit rrjetë dhe të ofrojë përfitime sensor të gjerë të integrimit. Rregullo prodhimit ndriçim sipas përreth.


3.2.4G dimming wireless dhe harmonishëm të sistemit të bardhë ndriçim të kontrollit

Përdorimet lehta teknologjia RF2.4G wireless për të arritur kontrollin e tij. Ka mënyra të ndryshme të kontrollit për zgjedhje. Wireless kaloni mund të jetë i ngulitur në mur ose sipërfaqe montuar, ose vetëm lënë në tavolinë, ose me të largët. Ju mund të vendosni dritat tuaj për të automatikisht on / off ose dimming shndrit në një kohë të caktuar të ditës. dritat e grupit ose vendosur skenën si ju dëshironi.

Të zbatueshme për depo, shkollë, dyqan, dhomë takimi, hapësira e punës zyre, rresht dhe më shumë.